Kauppapaikka

Lähetä ilmoituksesi (tuote, hinta, yhteystiedot ym.) osoitteeseen mail@santaclausgolfclub.fi– ylläpitäjä päättää, mitkä ilmoitukset sivulla julkaistaan.
Santa Claus Golf ei vastaa ilmoitetuista tuotteista, palveluista tai vahingoista, jotka mahdollisesti aiheutuvat myyjälle, ostajalle tai kolmannelle osapuolelle ilmoitusten sisällöstä, kaupan viivästyksestä tai virheellisyydestä.

Vuokraa pelioikeus kaudelle 2018 Santa Claus Golfin pelioikeuspankista!
Hinta 800€
Santa Claus Golf
p. 0200 30200
mail@santaclausgolfclub.fi

MYYTÄVÄT OSAKKEET

  • B-sarjan osake on henkilöosake, jolla on 1 pelioikeus. Pelioikeuden käyttäjä voidaan nimetä vuosittain.
  • C-sarjan osake on perheosake, jolla on 2 pelioikeutta. Pelioikeuksilla voivat pelata 2 samaan talouteen kuuluvaa täysi-ikäistä sekä kaikki alle 18-v. lapset. Pelioikeusien käyttäjät voidaan nimetä vuosittain.
  • D-sarjan osake on yritysosake, jolla on 1 pelioikeus. Pelioikeuden käyttäjä voidaan nimetä vuosittain tai pelioikeus voidaan vaihtaa 40 pelilippuun.
  • E-sarjan osake on henkilöosake, jolla on 1 pelioikeus. Pelioikeuden käyttäjä voidaan nimetä vuosittain tai pelioikeus voidaan vaihtaa 20 pelilippuun.
  • Osakkeenomistajat saavat pelata rajattomasti ja pääsevät nauttimaan osakkaiden eduista.

 

Myydään ArG Oy:n C-sarjan osake, hinta 1€. Velkaosuus maksettu!
Jussi Latvala
p. 040 503 4841
jussi.latvala9@gmail.com

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake sopivaan hintaan. Velkaosuus maksettu!
Osmo Inkinen
p. 0400 850 358
osmo.inkinen1@gmail.com

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake. Velkaosuus maksettu!
Arto Miettinen
p. 040 829 1478
arto.miettinen@pp1.inet.fi

Myydään ArG Oy:n C-sarjan osake. Velkaosuus maksettu!
Henna Harri
p. 040 584 7728
henna.harri@hippolyte.fi

Myydään / lahjoitetaan Raution Paavon ArG Oy:n B-sarjan osake.
Terhi Niva
p. 050 380 9886
niva.terhi@gmail.com

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake, hinta 1€.
Hannu Pankka
p. 050 566 1431
hannu.pankka@gmail.com

Myydään / lahjoitetaan ArG Oy:n B-sarjan osake.
Tommi Siliämaa
p. 040 5373 235
tommi.siliamaa@gmail.com

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake.
Risto Lehtovirta
p. 040 7343 062
risto.lehtovirta@pp.inet.fi

Vaihdetaan Levi Golf & Country Club Oy:n A-osake Arctic Golf Oy:n osakkeeseen. 
Esa Mäkinen
p. 040 541 0204
esa.makinen@pp2.inet.fi

Myydään / annetaan ArG Oy:n D-sarjan osake, hinta 1€.
Riikka Konttinen
p. 040 7357298
riikka.konttinen@timanttiset.fi

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake, hinta 1€.
Maisa Mielikäinen
p. 0400 651 758
maisa.mielikainen@lapinamk.fi

Myydään / lahjoitetaan ArG Oy:n B-osake.
Teuvo Rajamäki
p. 0400 440 999
t.rajamaki@outlook.com

Myydään / lahjoitetaan 2 kpl ArG Oy:n B-osaketta.
Simo Ylipaavalniemi
p. 040 4180 551

Myydään ArG Oy:n C-sarjan osake / perheosake.
Ari Kurvinen
p. 040 5866 260
ari.kurvinen@indata.fi

Annetaan / lahjoitetaan ArG Oy:n perheosake paikkakunnalta poismuuton vuoksi.
Ota osake omaksesi!
Matti Ilmivalta
p. 040 7283 180

VUOKRATTAVAT PELIOIKEUDET

Tarjotaan vuokralle B-osakkeen pelioikeus kesäksi 2018, hinta 650€.
Niki Tennilä
p. 050 4409 800

MYYTÄVÄT MAILAT YMS.