Kauppapaikka

Lähetä ilmoituksesi (tuote, hinta, yhteystiedot ym.) osoitteeseen mail@santaclausgolfclub.fi– ylläpitäjä päättää, mitkä ilmoitukset sivulla julkaistaan.
Santa Claus Golf ei vastaa ilmoitetuista tuotteista, palveluista tai vahingoista, jotka mahdollisesti aiheutuvat myyjälle, ostajalle tai kolmannelle osapuolelle ilmoitusten sisällöstä, kaupan viivästyksestä tai virheellisyydestä.

Vuokraa pelioikeus kaudelle 2017 Santa Claus Golfin pelioikeuspankista!
Hinta 800€
Santa Claus Golf
p. 0200 30200
mail@santaclausgolfclub.fi

MYYTÄVÄT OSAKKEET

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake, hintaan 1€.
Osmo Inkinen
p. 0400 850 358
osmo.inkinen1@gmail.com

Myydään / lahjoitetaan Raution Paavon ArG Oy:n B-sarjan osake.
Terhi Niva
p. 050 380 9886
niva.terhi@gmail.com

Myydään / lahjoitetaan ArG Oy:n C-sarjan osake.
Henna Harri
p. 040 584 7728
henna.harri@hippolyte.fi

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake, hintaan 1€.
Arto Miettinen
p. 040 829 1478
arto.miettinen@pp1.inet.fi

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake, hinta 1€.
Hannu Pankka
p. 050 566 1431
hannu.pankka@gmail.com

Myydään / lahjoitetaan ArG Oy:n B-sarjan osake.
Tommi Siliämaa
p. 040 5373 235
tommi.siliamaa@gmail.com

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake.
Risto Lehtovirta
p. 040 7343062
risto.lehtovirta@pp.inet.fi

Vaihdetaan Levi Golf & Country Club Oy:n A-osake Arctic Golf Oy:n osakkeeseen. 
Esa Mäkinen
p. 040 541 0204
esa.makinen@pp2.inet.fi

Myydään / annetaan ArG Oy:n D-sarjan osake, hinta 1€.
Riikka Konttinen
p. 040 7357298
riikka.konttinen@timanttiset.fi

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake, hinta 1€.
Maisa Mielikäinen
p. 0400 651 758
maisa.mielikainen@lapinamk.fi

Myydään / lahjoitetaan ArG Oy:n B-osake.
Teuvo Rajamäki
p. 0400 440 999
t.rajamaki@outlook.com

Myydään / lahjoitetaan 2 kpl ArG Oy:n B-osaketta.
Simo Ylipaavalniemi
p. 040 4180 551

Myydään ArG Oy:n C-sarjan osake / perheosake.
Ari Kurvinen
p. 040 5866 260
ari.kurvinen@indata.fi

Annetaan / lahjoitetaan ArG Oy:n perheosake paikkakunnalta poismuuton vuoksi.
Ota osake omaksesi!
Matti Ilmivalta
p. 040 7283 180

VUOKRATTAVAT PELIOIKEUDET

MYYTÄVÄT MAILAT YMS.