Kauppapaikka

Lähetä ilmoituksesi (tuote, hinta, yhteystiedot ym.) osoitteeseen mail@santaclausgolfclub.fi – ylläpitäjä päättää, mitkä ilmoitukset sivulla julkaistaan. Santa Claus Golf ei vastaa ilmoitetuista tuotteista, palveluista tai vahingoista, jotka mahdollisesti aiheutuvat myyjälle, ostajalle tai kolmannelle osapuolelle ilmoitusten sisällöstä, kaupan viivästyksestä tai virheellisyydestä.

Golfvälineiden ilmoitukset voitte laittaa suoraan NexGolfin kauppapaikalle omassa NexGolfissanne.

Vuokraa pelioikeus kaudelle 2021 Santa Claus Golfin pelioikeuspankista! Pelioikeus oikeuttaa rajattomaan pelaamiseen Santa Claus Golfin kentällä.
Hinta 800€
Santa Claus Golf
p. 0200 30200
mail@santaclausgolfclub.fi

MYYTÄVÄT OSAKKEET

  • B-sarjan osake on henkilöosake, jolla on 1 pelioikeus. Pelioikeuden käyttäjä voidaan nimetä vuosittain.
  • C-sarjan osake on perheosake, jolla on 2 pelioikeutta. Pelioikeuksilla voivat pelata 2 samaan talouteen kuuluvaa täysi-ikäistä sekä kaikki alle 18-v. lapset. Pelioikeusien käyttäjät voidaan nimetä vuosittain.
  • D-sarjan osake on yritysosake, jolla on 1 pelioikeus. Pelioikeuden käyttäjä voidaan nimetä vuosittain tai pelioikeus voidaan vaihtaa 40 pelilippuun.
  • E-sarjan osake on henkilöosake, jolla on 1 pelioikeus. Pelioikeuden käyttäjä voidaan nimetä vuosittain tai pelioikeus voidaan vaihtaa 20 pelilippuun.

OSAKKEENOMISTAJAT:

  • saavat pelata rajattomasti pelioikeudella tai käyttää pelilippuja
  • pääsevät nauttimaan erilaisista osakkaiden eduista

 

B-SARJAN OSAKKEET

Myydään / lahjoitetaan ArG Oy:n B-sarjan osake.
Juhani Oinas
p. 040 7025 320
juhani.oinas@pp2.inet.fi

Myydään ArG Oy:n B-sarjan osake.
Markku Lilleberg
p. 0400 398 123
markku.lilleberg@gmail.com

C-SARJAN OSAKKEET

Myydään ArG Oy:n C-sarjan osake.
Henna Harri
p. 040 584 7728
henna.harri@hippolyte.fi

Myydään ArG Oy:n C-sarjan osake. 
Helena Heikkala
p. 040 5765 626
helena.heikkala@gmail.com

Myydään ArG Oy:n C-sarjan osake. 
Jussi Latvala
p. 040 503 4841
jussi.latvala9@gmail.com

D-SARJAN OSAKKEET

Ole yhteydessä toimistolle
Pia Lillberg
p. 040 13 54321
pia.lillberg@santaclausgolfclub.fi

E-SARJAN OSAKKEET

VUOKRATTAVAT PELIOIKEUDET

HALUTAAN VUOKRATA PELIOIKEUS

MUUT ILMOITUKSET

Tarjoa, ostan ensisijaisesti D-sarjan osakkeen tai C-sarjan osakkeen.
Terttu Hagelin
p. 040 7232 237
terttumhagelin@gmail.com

Vaihdetaan Levi Golfin A osake Arctic Golf oy:n osakkeeseen. 
Tarja Turunen
p. 040 676 6300
tsturunen21@gmail.com

Grippien vaihdot (haluamasi merkki ja malli) ja varsien vaihdot.
Soita: Veke 0400 265 008