Kutsu seuran kevätkokoukseen 12.4.2022

Kutsu seuran kevätkokoukseen 12.4.2022

Tervetuloa mukaan Santa Claus Golf Club ry:n kevätkokoukseen tiistaina 12.4.2022 klo 18.00 alkaen Golf klubille. Kokoukseen on mahdollista osallistua myös etäyhteydellä hallituksen 8.3.2022 kokouksesssaan tekemän päätöksen mukaisesti. Mikäli haluat osallistua kokoukseen etäyhteydellä, ilmoittaudu mukaan oheisen linkin kautta: https://forms.gle/tBKYZLYDT37AMx5d8, niin saat sähköpostiisi osallistumislinkin etäyhteyttä varten.

Kokouksessa käsitellään sääntöjen mukaiset kevätkokouksen asiat, kuten tilinpäätös sekä kertomus edellisen vuoden toiminnasta. Ohessa liitteenä kokouksen esityslista. Muut liitteet sekä etäyhteyslinkki toimitetaan jäsenille sähköpostitse. Varmistakaa, että osoitetietonne ja tiedonjaon asetuksenne NexGolfissa ovat ajantasalla, jotta viestimme tavoittavat teidät.

Tervetuloa mukaan!